osobní asistent - online asistent - asistence

Osobní online asistent  – online sekretářka | VA Asistent 

“Osobní online asistent je osoba, která poskytuje širokou škálu služeb a pomáhá vám s administrativními úkoly, organizací a plánováním, komunikací se zákazníky a zajištěním běžných úkolů prostřednictvím online prostředků. Jeho cílem je ulehčit vám zátěž a umožnit vám soustředit se na důležitější činnosti.”

 

Online asistent a nabízené služby osobního asistenta

 

  • Online asistent pro administrativu, zpracování a přepisování textu, copywriting, … :

Máte náročné administrativní úkoly, které vám zabírají cenný čas? Online asistent je připraven vám pomoci s organizací a správou dokumentů, zpracováním dat, přepisováním textu a dalšími administrativními úkoly. Postarám se o ně, abyste se mohli soustředit na své hlavní aktivity.

  • Osobní asistent pro plánování a organizaci schůzek, korespondenci, styk se zákazníky, … :

Čas je cenným zdrojem a správné plánování je pro vás i vaši produktivitu jistě klíčové. Jako váš osobní asistent vám pomohu s plánováním a organizací schůzek, sledováním kalendáře, správou korespondence a komunikací se zákazníky. Uvolněte si svůj čas, zatímco tyto úkony převezmu za vás.

  • Online sekretářka pro základní běžné činnosti spojené s vaším podnikáním … :

Chcete se soustředit na rozvoj svého podnikání, ale běžné úkoly vás zdržují? Coby vaše online sekretářka vám mohou pomoci s administrativními úkoly, jako je odpovídání na e-maily, telefonická komunikace, zpracování objednávek a další rutinní činnosti. A vy můžete využít svůj čas pro důležitější věci.

  • Asistence pro osobní účely a aktivity … :

Mimo profesionální sféru, je tu také osobní asistence s aktivitami pro osobní účely. Mohu vám pomoci s organizací cest, rezervací ubytování, zajištěním lístků na akce, a jiné různorodé asistenční služby, které vám usnadní život. Bez ohledu na to, zda potřebujete rezervovat letenky a ubytování pro svou dovolenou, zorganizovat rodinnou oslavu nebo najít dárek pro blízkého, má osobní asistence vám možná přijde vhod. Možná budete také potřebovat zprostředkovat kontakty na profesionály, jako jsou lékaři, právníci či finanční poradci, a poskytnout informace, které potřebujete …

 

Uvedené služby nabízím pro český i chorvatský jazyk (překlady a tlumočení)

Stále hledáte svého osobního online asistenta ?

Hledáte svého osobního online asistenta pro úkony, které v seznamu nevidíte? I tak mě můžete kontaktovat, možná se dohodneme.

Jako osobní asistent mohu nabídnout širokou škálu služeb, díky kterým bych vám usnadnila váš každodenní život a pomohla vám efektivněji spravovat vaše povinnosti, jak pracovní, tak osobní.