VA ASISTENT HR VA ASISTENT CZ

Překlady a tlumočení do / z chorvatštiny

Překlady z nebo do chorvatštiny se vám mohou hodit v mnoha oblastech. Překlady mohou být prováděny také ústní formou, pro níž využíváme výraz tlumočení .

Díky správnému překladu se můžete prezentovat i v zahraničí, konat různé aktivity, rozšířit okruh vašich potencionálních zákazníků a klientely …

Překlad z chorvatského nebo do chorvatského jazyka můžete pro osobní potřeby, ale také pro weby, prezentace a marketing cestovní agentury, restaurace, apartmány a hotely!

překlady a tlumočení - virtuální asistent

VIRTUÁLNÍ ASISTENT PRO PŘEKLADY A TLUMOČENÍ

Jsem česká rodilá mluvčí žijící v Chorvatsku. Chorvatštinu tedy ovládám jak slovem, tak písmem. Aktivně se věnuji neověřeným překladům a tlumočení již 6.rokem. Neváhejte mě kontaktovat ale ani v případě potřeby ověřeného překladu,  neboť k mé práci může být přizván i chorvatský soudní tlumočník. Vyžaduje-li to situace, je na překladu možná naše úzká spolupráce, ale platit budete jen soudního tlumočníka.

Písemné překlady z chorvatštiny do češtiny (nebo naopak) je možné řešit i online.

Asistent pro chorvatský jazyk vám může být nápomocen i pro základní komunikaci, korespondenci, při dojednávání dovolené a spojených aktivit v Chorvatsku, pro řešení reklamací a předcházení a řešení nedorozumění obecně. 

 

Potřebujete překlad pro chorvatský a český jazyk ?

Reklama